Boldy Ne Yapar?

Marketiz ama bildiğiniz gibi değil!
Günün her anında tüketebileceğiniz yüzlerce paketlenmiş yemek çeşidimizle
bir market deneyiminin çok ötesindeyiz.

Boldy Ne Yapar?

Boldy olarak, hayatı paylaştığımız herkesin yaşam tercihlerine ve zevklerine saygılı, fonksiyonel olduğu kadar da nitelikli ürün seçkisi sunmak için buradayız. Tüm bunları en pratik şekliyle zaman tasarrufu sağlayan formatlarda ve en önemlisi ulaşılabilir fiyat politikasıyla yaşam kalitesini ve hayattan alınan keyfi artırmak üzere çalışıyoruz.

Çevre dostu ambalajlar ve israfı önleyen porsiyonlarla sadece bugünü değil, geleceği de düşünüyor, trendleri takip ederek hikâyesi olan ürünleri raflarımıza taşıyoruz. Eğitimle gelişime inanıyor, kadın istihdamına önem ve öncelik veriyoruz. Sunduğumuz gıda çözümleri, nitelikli ürün seçkisi ve sosyal alanlarımızla bir marketten daha fazlasıyız.

Boldy Ne Yapar?
Boldy Ne Yapar?

Nitelikli alışveriş,
makul fiyat.

Günümüz koşullarında zamanımız kısıtlı ve değerli, ancak ihtiyaçlarımız da çeşitli. Zaman değerinin farkında olarak ihtiyaçlarımızı merkeze alıyor, zaman kazandırıyoruz. Ürün ve hizmetlerimizi tüketicilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillendiriyoruz.

Dünya mutfağından hazır, taze yemeklerimiz ve lezzetli, kaliteli, pratik ve taze öğünlük paketli ürünlerimiz ile hayatınızı kolaylaştırıyoruz. Üstelik tüm bunları, ünlü şeflerin deneyimiyle yapıyor, ulaşılabilir fiyatlarla sunuyoruz.

Daha iyisini arayanlar
Boldy'de buluşuyor.

Bize göre tüketici ihtiyaçlarını düşünen, çevreye önem veren bi' marketçilik anlayışı mümkün. İşte bu nedenle tüketicimizi merkeze alan yaklaşımımızla onların ihtiyaçlarını karşılayacak pratik, taze ve kaliteli ürünler geliştiriyoruz.

Boldy Ne Yapar?